Galaxy S20 Ultra s Exynosem má stále problémy s ostřením a přehříváním U tak drahého telefonu by se to stávat nemělo

14.04.2020 10:30 / od Honza Nuc
foto:  Samsung foto:  Samsung
  • Pokud byste měli na výběr, zřejmě byste zvolili vlajkový model od Samsungu s procesorem Snapdragon, namísto Exynosu, jež máme v Evropě.
  • Exynos je totiž o něco méně výkonný a někteří uživatelé Galaxy S20 Ultra s tímto procesorem si stěžují na problémy s fotoaparátem.

Uživatel Dawood (@pegasaie) na sociální síti Twitter sdílel příspěvek, ve kterém si stěžuje na špatnou výdrž baterie nového modelu Galaxy S20 Ultra, přehřívání, ale hlavně na špatné ostření fotoaparátu. Dawood sdílel i video, na kterém můžeme jasně vidět, že s ostřením vážně není něco v pořádku. Kamera u telefonu za více než třicet tisíc korun stále přeostřovala a nemohla se zaměřit na krabičku sluchátek, kterou měl majitel telefonu před objektivem. 

Další uživatel si na Twitteru zase stěžuje na přehřívání. Gabriel (@Gabriel56001) reaguje na příspěvek účtu Samsung Exynos, který napsal, že Exynos uživatelům pomůže zvládat multitasking. Podle Gabriela však po pěti až deseti minutách Galaxy S20 Ultra začíná topit a má až 40 °C a její výkon se rapidně snižuje. To všechno jen přilévá olej do ohně po tom, co i samotný Samsung uznal, že Snapdragon varianta telefonů S20 je mnohem lepší a prodává jí i v domovské Jižní Koreji.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.