Galaxy S10 se ukazuje na nové fotce a prý si nebude rozumět s ochrannými skly Čtečka otisků prstů v displeji by mohla být překážkou

17.01.2019 12:50 / od Michal Šrajer
Xiaomi Mi 9
  • Dnes se ukázala na internetu nová živá fotografie Galaxy S10+ s duálním předním foťákem
  • Zároveň se dozvídáme, že ultrazvuková čtečka otisků prstů prý nefunguje přes ochranné sklo

Dnes se nám objevily dvě velice zajímavé zprávy ohledně Galaxy S10. Tou první je výskyt živé fotografie, na níž můžeme vidět Galaxy S10+ s duálním předním foťákem. Telefon je sice schován v krytu a fotky je dost nekvalitní kvůli vysokému přiblížení, ale stejně si můžeme všimnout důležitých detailů. Duální foťák je skutečně v pravém horním rohu displeje a notifikační lišta bude kvůli němu posunuta více doleva. Mezi foťákem a rámem telefonu tak žádné informace jako třeba čas či procenta baterie nenajdeme. 

Možná ještě zajímavější je však druhá zpráva. Známý výrobce příslušenství pro telefony Armadillotek se totiž nechal na Twitteru slyšet, že již testoval Galaxy S10. Bohužel nás však informuje, že ultrazvuková čtečka otisků prstů v displeji prý nefunguje skrz jejich nalepovací ochranná plexiskla. To by mohla být velký nevýhoda oproti již používaným optickým čtečkám, kterým žádné sklo a fólie navíc nevadí.  

Musíme však brát v potaz, že nevíme, s jakými typy materiálů se S10 zkoušela. Je rozdíl mezi tvrzeným sklem, plastovou fólií, tloušťkou skla a podobně. I kdyby skutečně čtečka nefungovala, tak je pořád možné, že Samsung přinese vlastní speciální ochranná skla, ale ty by byly pochopitelně také pořádně drahé.  
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.