Galaxy Note 10 bude mít nakonec tlačítka, ale 3,5 mm jack konektor ne Jednou se toho jacku zbavit museli

03.06.2019 13:34 / od Honza Nuc
/Photos/DSC_0344.JPG
  • Podle dřívějších zpráv měl Samsung ze svých chystaných telefonů Note 10 a Note 10 Pro odstranit fyzická tlačítka z boku telefonu
  • Nakonec tomu tak zřejmě nebude, každopádně jednu ztrátu zájemci o novu řadu určitě pocítí

"Fyzická tlačítka budou," mohli bychom zajásat. Zároveň bychom ale taky mohli mírně svěsit hlavu a dodat, že 3,5 milimetrový jack pro zapojení sluchátek už se u nových modelů od Samsungu, Galaxy Note 10 a Note 10 Pro, nedočkáme. Přitom právě řada Note byla dřív jakousi zárukou toho, že v něm nalezneme všechno to, co bychom očekávali, přáli si, nebo prostě to, co jinde nenajdeme. Nakonec ale nastal ten čas a i 3,5 mm jack se musel odporoučet do propadliště dějin.


Podle dostupných informací zabíral jack zřejmě hodně místa pro větší baterii. Ta má mít hodnotu 4300 mAh (Note 10) a 4500 mAh (Note 10 Pro). Popravdě bych osobně radši oželil 200 - 300 mAh a jack konektor bych do telefonu vrátil, ale pro ty, kteří využívají bluetooth sluchátka nebo ty s USB-C, to asi problém nebude. 

Pojďme si ale opět zopakovat informace, které už o obou modelech víme. Menší model nabídne 6,28" displej a větší 6,75" s rozlišení 1440x3040 pixelů a průstřelem uprostřed horní části displeje. Uvnitř bude procesor Exynos 9820 nebo Qualcomm Snapdragon 855. Fotoaparáty by pak měly nové Noty dostat ze Samsungu Galaxy S10 5G, tedy 12 + 12 +16 Mpx + ToF.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.