Galaxy Fold 2 má Samsung představit v červenci s kamerkou pod displejem Snad už nebude mít takové problémy

17.02.2020 13:55 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Sotva jihokorejský Samsung představil nové ohebné véčko Galaxy Z Flip, dozvídáme se o nástupci prvního Galaxy Foldu.
  • Podle dostupných informací má mít Galaxy Fold 2 označení Champ a má nabídnout přední kamerku schovanou pod displejem.

První Samsung Galaxy Fold nebyl zrovna velkým úspěchem. První kusy rozeslané recenzentům a novinářům byly propadák, protože se začaly z ničeho nic kazit (více v článku Samsung má problém. Jeho ohebnému telefonu selhává displej). Samsung musel rozeslané kusy opět stáhnout a pracovat na opravě telefonu (více v článku Samsung posunuje vydání Galaxy Foldu kvůli internímu testování). Nakonec však na pultech obchodů přece jen k dostání ohebný Galaxy Fold je.

Samsung se ale rozhodl zaujmout i ohebným véčkem Galaxy Z Flip, jež představil minulý týden. Jedná se o sympatické zařízení, které je v mnoha ohledech lepší než první Fold, i tak má nějaké ty chybičky. Kompletní první pohled na telefon jsme sepsali v našem článku. Každopádně, Samsung plánuje ještě nástupce prvního Galaxy Foldu. Prozatím nevíme, jestli se bude jednat o stejné skládací zařízení jako v případě prvního modelu, ale zřejmě ano.

Dozvídáme se akorát, že kódové označení Galaxy Foldu je Champ. Máme tady šampióna. Dále víme, že by měl mít nový ohebný telefon přední kamerku schovanou pod displejem. Jsem upřímně zvědavý, jak moc spolehlivá bude. Přece jen, o selfie kamerku pod displejem se snaží hned několik výrobců a zatím to vypadá, že se jedná o těžký úkol, jehož řešení prozatím není dokonalé. Možná bych se radši zaměřil na vylepšení všeho ostatního a kamerku pod displejem bych nechal na dobu, když už budou stoprocentně spolehlivé. To je ale jen můj názor a Samsung ho stejně neuslyší. Jak to nakonec s Galaxy Fold 2 dopadne bychom se mohli dozvědět už v červenci.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.