Foxconn nás ujišťuje, že iPhone s 5G stihne vydání do konce roku S menším zpožděním, ale přece

02.04.2020 12:00 / od Honza Nuc
/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__4_.jpg
  • Čínská společnost Foxconn, jež se mimo jiné stará také o výrobu iPhonů od Applu, opět rozjíždí výrobu ve svých továrnách.
  • Díky tomu bychom se mohli letos opravdu iPhonů 12 dočkat, i když možná s menším zpožděním. Vedení Foxconnu je v tomto ohledu optimistické.

V současné době se spekuluje, zda Apple neodloží klasické poprázdninové představení nových iPhonů. Letos by měla jablečná společnost ukázat první iPhone s podporou 5G sítí, ale vše je prozatím nejisté. Někteří analytici předpovídají, že celé představení se uskuteční podle plánu, jiní jsou více skeptičtí a předpokládají posun o jeden i více měsíců. Foxconn, který pro Apple zařízení kompletuje, však přichází s optimistickou zprávou.

I přes výpadek výroby kvůli nákaze virem COVID-19 se továrny Foxconnu opět začínají rozjíždět. Čínská společnost opět nabírá sezónní pracovníky, aby uspokojila poptávku všech svých odběratelů. Podle vyjádření jednoho z vyšších členů společnosti by se měly výrobní linky na výrobu iPhonů rozjet už v červnu, konkrétně pro 5G model v srpnu. Apple i tak bude muset pravděpodobně odložit představení nových modelů minimálně o měsíc. Foxconn však tvrdí, že před svátky, respektive na přelomu listopadu a prosince, by měly být iPhony určitě hotové a připravené k prodeji.

Samozřejmě vše záleží také na dodavatelích, od kterých společnost obstarává důležité součástky a komponenty. Pokud však všechno klapne podle plánu, mohli bychom opravdu spatřit nové jablečné telefony ještě letos, a ne až příští rok, jak předpovídají někteří analytici.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.