Fotografie potvrzuje podporu dotykového pera u zařízení Surface Duo Očekávali jsme

10.07.2020 13:30 / od Honza Nuc
foto:  Frank X. Shaw
  • Konečně máme další reálné fotografie chystaného zařízení s duálním displejem od Microsoftu, jenž se bude jmenovat Surface Duo.
  • Fotografie na sociální síti Twitter zveřejnil Frank X. Shaw, vedoucí komunikace společnosti, a díky tomu můžeme spatřit i podporu dotykového pera.

Zařízení Surface Duo by mělo na trh dorazit ještě před vánočními svátky a už jsme docela zvědaví, jak spolehlivě bude duální displej fungovat a především, jak Microsoft odladí Android, který v zařízení bude. Nově se nyní dozvídáme prostřednictvím twitterového účtu vedoucího komunikace Microsoftu Franka X. Shawa, že Surface Duo bude podporovat také ovládání dotykovým perem. Shaw na Twitteru sdílel fotografie, kdy pekl olivový chleba a na nich byl vidět právě i Duo s přiloženým perem a na každé obrazovce byla spuštěna jiná aplikace.

Je tak zřejmé, že se Microsoft chce pochlubit tím, že se dá Duo používat při běžných každodenních činnostech a může uživatelům zjednodušit život. Zařízení má dva 5,6" displeje s poměrně velkými rámečky okolo nich. Při rozevřeném stavu můžete získat displej až o velikosti 8,3".

Uvnitř by měl tepat procesor Qualcomm Snapdragon 855 (případně 855 Plus) v kombinaci s 6GB operační pamětí a až 256GB vnitřním úložištěm. Cenovka zařízení prozatím není jasná, ale předpokládáme, že si za něj nechá Microsoft pořádně zaplatit. Snad to však nebude více než 30 tisíc korun jako u nynějších vlajkových modelů.
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.