Watch X1 a P1 jsou hodinkami HMD, které spadají do nižší třídy, ale mají vlastní RTOS systém, monitorování tepu a SpO2, voděodolnost a výdrž pár dní, přičemž jeden model má kulatý AMOLED displej a druhý zase obedélníkový LCD displej.
Ukazalo se také celkem 6 různých sluchátek, přičemž nejlepší Dub X50 Pro mají ANC nebo výdrž až 15,8 hodin na jedno nabití a s pouzdrem zvládnou dokonce 60 hodin, ale bez ANC lze docílit ještě lepší výdrže.
Na vlajkový telefon Skyline 2 stále čekáme už rok a půl, avšak ten nám finské HMD zkrátka zatím dát nechce. Namísto toho představila společnost dnes dvojici chytrých hodinek a dvojici sluchátek. Začněme u hodinek jménem Watch X1 a Watch P1. Lepší model X1 poznáte podle kulatého 1,43palcového AMOLED displeje s vysokým rozlišením 466 x 466 pixelů, avšak pouze jasem 600 nitů. To už vám naznačí, že jde o levnější zařízení. Dále tu najdeme Always On funkci, animované ciferníky, voděodolnost IP68 či výdrž až 5 dní na jedno nabití s Always On displejem zapnutým.
Levnější hodinky P1 mají obdélníkový 1,83palcový LCD displej s rozlišením 240 x 284 pixelů a jasem 550 nitů. Masivní rámečky jsou poté zasazeny v těle voděodolném dle certifikace IP67 a výdrž činí 4 dny na jedno nabití. Obě verze hodinek mají běžné 22mm řemínky, stejné magnetické nabíjení, stejný RTOS systém vlastní tvorby s notifikacemi, voláním, ovládáním hudby a dalšími aplikacemi. Hodinky mají rovněž monitorování až 700 aktivit, měření tepu, SpO2, spánku, steru či kalorií. Připojit půjdou hodinky k Android či iOS a byť nemáme ještě ceny, tak určitě půjde o levnější kousky.
Levnými produkty jsou také sluchátka Dub X50 a X50 Pro. Nové X50 Pro jsou nejlepší sluchátka v nabídce značky. Mají lepší měniče, aktivní potlačení hluku, Bluetooth 5.3, čtyři mikrofony, je zde voděodolnost IPX4 proti dešti a vydrží až 60 hodin společně s pouzdrem, přičemž samotná špuntová sluchátka zvládnou úžasných 15,8 hodin na jedno nabití. Levnější Dub X50 za 740 korun po přepočtu a započítání daně jsou vesměs stejná sluchátka, avšak nemají ANC. Díky tomu mají také výdrž až 17,9 hodin nabitá a s krabičkou se díváme na 70 parádních hodin. HMD předstivalo také 4 další modely sluchátek, avšak ty už zas tak moc nestojí na zmínku, jelikož jsou ještě levnější, avšak výdrž mají stále podobně skvělou jako modely X50.
Popis:You are only allowed to change your username once every 90 days. A record
of your username change will be displayed in your public profile, but your old
username will not be displayed.
Chyba formuláře
UŽIVATELSKÉ JMÉNO
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Úspěšně provedeno
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Informace
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Nějaká informace
NÁZEV PROBLÉMU
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Problém s přihlášením
UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL
Zadaný email není ve správném tvaru.
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Nastavení cookies: Aby web fungoval, tak jak ho znáte
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.
Využijte pohodlné přihlášení facebookem bez nutnosti cokoli vyplňovat nebo se registrujte emailem. S uživatelským účtem si můžete zvolit jaké novinky si přejete od nás dostávat nebo třeba pod články diskutovat s ostatními uživateli.