Slavný leaker OnLeaks nám přinesl rendery Redmi K50 Pro, jež se za pár týdnů odhalí.
Telefon vypadá v podstatě jako lehce méně stylová verze Xiaomi CIVI či iQOO 7, které můžete koupit v Číně.
Po odhalení herní verze Redmi K50 se nám ukazuje vůbec poprvé také Redmi K50 Pro díky renderům od slavného leakera OnLeaks. Telefonu to i v nudnější šedé matné barvě vcelku sluší, přičemž jde vidět jasný vliv Xiaomi CIVI, jež se prodává pouze v Číně. Modul fotoaparátů je velice podobný a máme v něm tři objektivy sestavené do trojúhelníku. Nechybí ani kus broušeného kovu pod fotoaparáty, kde na renderech nic není, ale skutečný telefon se zde bude chlubit zaručeně nějakými informacemi o fotoaparátech.
CIVI je pochopitelně nejbližším srovnáním v rodince Xiaomi, avšak možná ještě více vypadá K50 Pro jako iQOO 7, což je mobil podznačky viva. Co se specifikací týče, máme očekávat procesor Dimensity 8000, 66W nabíjení a 120Hz AMOLED displej. Nebude chybět zaručené ani velká baterie a 108Mpx, nebo 50Mpx hlavní fotoaparát. Je také pravděpodobné, že vesměs stejný design bude mít lepší Redmi K50 Pro+, jež se má chlubit lepším procesorem Dimensity 9000 nebo 120W nabíjením.
Prozatím nevíme, kdy se Redmi K50 Pro a jeho sourozenci představí, ale neměli bychom údajně čekat déle než několik týdnů. Otázkou je, zda se telefon dostane také na náš trh. Určitě jej neuvidíme pod značkou Redmi, ale teoreticky bychom mohli dostat alespoň něco jako Poco F4 Pro. Případně si budeme muset počkat až na Xiaomi 12T v druhé polovině roku. Nezbývá než doufat, že se brzy dozvíme víc.
Popis:You are only allowed to change your username once every 90 days. A record
of your username change will be displayed in your public profile, but your old
username will not be displayed.
Chyba formuláře
UŽIVATELSKÉ JMÉNO
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Úspěšně provedeno
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Informace
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Nějaká informace
NÁZEV PROBLÉMU
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Problém s přihlášením
UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL
Zadaný email není ve správném tvaru.
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Využijte pohodlné přihlášení facebookem bez nutnosti cokoli vyplňovat nebo se registrujte emailem. S uživatelským účtem si můžete zvolit jaké novinky si přejete od nás dostávat nebo třeba pod články diskutovat s ostatními uživateli.