Dotykový projektor Puppy Cube na práci i zábavu nás pobavil Další hračka z CESu 2019

23.01.2019 17:30 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Kdo by nechtěl projektor, jenž může z malé vzdálenost promítat až 100palcový obraz a zároveň dotykovou Android konzoli
  • Stačí zmenšený obraz namířit na rovný povrch a můžete klepáním na promítaný obraz dotykově ovládat Android uvnitř
  • Nechybí ani baterie na skutečně cestovní využití, kdy se můžete dívat na videa, brouzdat internet nebo hrát hry

Puppy Cube je malý projektor s baterií, kterým si můžete promítat na zeď obraz kdekoli jen chcete. Zároveň si na něm však můžete zahrát třeba nějaké hry. Stačí jej jen namířit na nějaký rovný povrch a můžete začít na promítaný obraz klepat a ten bude reagovat jako dotyková obrazovka. Je to tedy vlastně televize i menší herní konzole na cesty. 

Cube je celkem malé zařízení, které dokáže promítat v HD kvalitě až 100palcový obraz. To by nebylo nic extra, ale tenhle kousek má ještě onen trik s ovládáním dotyky. Pokud promítačkou nasvítíte rovný povrch těsně před ní, tak můžete Android nahraný uvnitř ovládat jako na dotykovém displeji. Projektor rozpozná naráz až 10 bodů dotyku jako běžný displej a byť není odezva dokonalá, tak je na daný typ zařízení více než dobrá. Jen si musíte dát pozor na vrhání stínů.  

Dotyky pak ovládáte skutečně normální Android, který je jen upraven vlastní nadstavbou. Můžete si tak na projektoru hrát hry, procházet web, pouštět YouTube nebo psát na Messengeru. Navíc je zde i 5000mAh baterie, takže si jej můžete vzít i na cesty a nějaké tři hodinky by měl vydržet bez napájení. Projektor má přitom v sobě i stereo reproduktory, takže máte bezdrátové přenosné domácí kino. 

Dále nechybí Wi-Fi, Bluetooth, mikrofon či pár ovládacích tlačítek přímo na projektoru. Zkrátka nabízí Puppy Cube úplně vše, co byste čekali od Android zařízení. Vždyť je tu i procesor Snapdragon, 3 GB RAM či 32/64GB úložiště, které lze rozšířit microSD kartou a je zde rovněž podpora Miracastu a Apple AirPlay. Projektor ani nepotřebuje moc odstupu od zdi, aby mohl promítat, takže se hodí do menších místností.  

Jednoduše se jedná o velice zajímavé zařízení, se kterým se si užil na CESu trochu srandy. Hru Fruit Ninja jsem skutečně už pár let nehrál, ale tady dostala trochu jiný rozměr. Vím, podobné projektory jsou už delší dobu venku, ale málokterý je tak malý, vypadá dobře a nabízí tolik funkcí. Nemluvě o faktu, že systém běžel hezky plynule a na dotyky reagoval obraz moc dobře. Jen by tahle sranda nemusela stát v přepočtu přes 20 tisíc korun


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.