Dle slavných leakerů falešné rendery Pixelu 5 XL nadále zaplavují internet Pocházejí stále z jediného neověřeného zdroje

08.07.2020 12:30 / od Michal Šrajer
  • Autoři dle mnohých falešných renderů Pixelu 5 přicházejí opět na scénu s Pixelem 5 XL.
  • Telefon vypadá dle očekávání úplně stejně jako menší model, rozdíly nenajdete.
  • Spousta časem ověřených a přesných leakerů však stále s touto podobou telefonu nesouhlasí.

Minulý týden se objevily na internetu obrázky údajného krytu Pixelu 5 XL a následně jsme se dočkali také renderů, jež byly patrně vytvořeny právě na základě zmíněného krytu. Rendery se poté rychle rozšířily po celém internetu a dostaly se až k daleko slavnějším ověřeným leakerům, kteří na ně včera reagovali na Twitteru. Podle nich jde o podvrh, jelikož o Pixelu 5 se prakticky vůbec nic neví. Ani samotný Google si prý zatím totiž není jistý, co chce letos s Pixely dělat a jaké telefony to mají být. Více se však o trablích Googlu dozvíte případně v předchozím článku.

Nicméně ani ohlasy nespočtu ověřených zdrojů ze včerejška uživatele @xleaks7 a Pigtou nezastavily, a tak se nám snaží dnes protlačit rendery většího Pixelu 5 XL. Ten vypadá samozřejmě úplně stejně jako předchozí rendery Pixelu 5 či dokonce Pixelu 4a XL, přičemž jsou telefony rovněž úplně stejně ”nafocen”. Zkrátka byste od sebe zmíněné tři modely dle předložených obrázků nerozeznali.

Důvodem pro sepsání tohoto článku nejsou ale nové obrázky, nýbrž snaha o osvětlení celé situace a dezinformací kolem Pixelu 5. Mnoho lidí i přes až podezřelou podobnost renderů s Pixelem 4a uvěřilo, že se jedná skutečně o Pixely 5, avšak ještě jednou připomínán, že tyto obrázky pochází s vysoce neověřeného nového zdroje. 

Pokud se na účet @xleaks7 podíváte, tak uvidíte směs renderů, které byly založeny už na dřívějších renderech z ověřených zdrojů nebo rendery, které neodpovídají finálnímu designu telefonů, jenž byl následně potvrzen. Vzhledem k tomu, že mohou tuto podubu Pixelu 5 navíc přebrat i ostatní grafici a média bez širšího kontextu, může se dezinformace kolem telefonu nadále šířit, takže mějte alespoň vy na paměti vše, co jste se v tomto i předchozím článku dozvěděli. Osobně bych se stále přikláněl raději k časem prověřeným leakerům a nechal Pixel 5 ještě u ledu. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.