Designer ZenFone 5 vytvořil ukázku bezrámečkového ASUSu. Má být vysunovací ve dvou směrech Design je opravdu nádherný. Snad telefon ASUS opravdu vydá

08.04.2019 14:02 / od Honza Nuc
/Photos/oneplus7_colors.jpg/Photos/oneplus7_colors_small.jpg
  • ASUS by mohl dát svých řad přivítat zařízení s vysunovací konstrukcí
  • V konstrukci by měla být schovaná duální kamera, reproduktor nebo kontextový displej
  • Vzhled měl údajně navrhovat designér ZenFonu 5

Společnost ASUS by mohla mít nové zařízení, které bude mít displej přes celou obrazovku nenarušený žádnou kamerou. Podle renderů, které zveřejnil známý leakster Evan Blass, má mít nový ASUS výsuvnou konstrukci, a to rovnou nahoru i dolů. Nahoře se tím pádem po vysunutí objeví duální kamera, jedna klasická a druhá širokoúhlá. Na dolní straně by se měl vysunout reproduktor značky Harman Kardon. Čtečka otisků prstů by měla být v displeji. V tomto případě se má jednat také o zařízení podporující sítě 5G. Podle Blasse navrhl render člověk z týmu, který navrhoval Asus ZenFone 5.

Není to ale jediný koncept s výsuvnou konstrukcí od ASUSu. Další zařízení má mít na horní straně také duální kameru, ale na spodní straně malý displej, který bude reagovat na právě spuštěnou aplikaci. Při otevření fotoaparátu by tak byly v nabídce možnosti na úpravu fotek či rozšířené nastavení fotografování. Při puštěné hudbě na pozadí by zase mohl panel zobrazovat ovládací tlačítka pro přepínání hudby. Takových možností bychom mohli vymyslet desítky. Samozřejmostí bude také čtečka otisků prstů v displeji.

Design je každopádně velice zajímavý. Trochou mě ale děsí představa, že bych pro poslech hudby musel pokaždé vysunout konstrukci, aby se mi ukázal reproduktor. To mi jako praktické řešení nepřijde. Za to druhá možnost s přidaným displejem a kontextovou nabídkou v různých aplikací by byla dost zajímavá funkce. Jsem opravdu zvědavý, jestli někdy taková zařízení skutečně přijdou.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.