Desáté výročí se musí řádně oslavit. Samsung chystá speciální model "Beyond X" s šesti fotoaparáty Vypadá to, že fanoušky Samsungu čekají příští rok žně

21.11.2018 10:30 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Krom tří verzí Galaxy S10 a ohebného telefonu chystá Samsung na příští rok ještě jeden speciální stroj
  • Má jít o slavnostní model
  • Zařízení by mělo mít 6,7palcový displej, podporu 5G, čtyři hlavní fotoaparáty a dvě přední kamerky

Nespočet lidí se už určitě těší na chystané vydání telefonů Galaxy S10. Po letošním roku se máme dočkat opět větších změn, a i Samsung spoléhá, že právě Galaxy S10 odvrátí krizi snižujících se prodejů. Korejský výrobce má však v kapse ještě jeden tahák a není jím rovněž očekávaný ohebný telefon. Podle posledních informací oslaví Samsung desáté narozeniny své vlajkové řady nejen třemi základními modely S10, ale také speciální “Beyond X” verzí.  

Tento slavnostní model má mít obří 6,7palcový displej, podporu 5G sítí, a především hned šest fotoaparátů. Nečekejte však masakr zadních fotoaparátů jako u Nokie 9. Zde budou čtyři hlavní snímače jako u Galaxy A9 a dvě přední kamerky. Samsung prý zároveň zvažuje funkci reverzního bezdrátového nabíjení, kdy by šlo telefonem dobíjet bezdrátově jiný mobil či cokoliv jiného. Zkrátka jde o stejnou funkci, jakou má Huawei Mate 20 Pro

Mimo to má přijít výroční model také s futuristickým a zcela novým designem. Zatímco S10 má stále nějakým způsobem pochopitelně navazovat na předchozí generace, tak “Beyond X” má být extravagantním výkřikem budoucnosti. Proto se spekuluje, že Galaxy S10 bude mít displej s kruhovým výřezem v rohu pro kamerku a speciální edice přijde s novým typem bezrámečkového displeje bez jakéhokoli výřezu. Jisté však pochopitelně nic není, takže raději peněženky ještě nechcete v kapsách. I když možná vás odradí i vysoká cenovka, kterou by se výroční kousek určitě pochlubil.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.