Dámy, s nakupováním podprsenek špatné velikosti je konec. Chytrá podprsenka vše napraví Na CESu se najde opravdu všechno

08.01.2019 12:00 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Na CESu lze letos narazit dokonce i na chytrou podprsenku s Bluetooth
  • Má jí na svědomí společnost Soma a slouží pro přesné měření ženského těla
  • Dámy po navlečení dostanou do aplikace své míry a doporučení vhodné velikost a střihu podprsenky

V dnešní době může být chytré snad už všechno. Máme chytré telefony, reproduktory, žárovky, televize, lampy, termostaty, zásuvky a teď už i podprsenky. Ano, čtete správně, společnost Sona přináší na trh nyní chytrou Bluetooth podprsenku. Na první pohled byste to však do této černé podprsenky jménem Somainnofit neřekli. Nevypadá totiž luxusně ani moc futuricky. Spíše vypadá jako nějaká levná sportovní podprsenka z výprodeje, co prodejce našel někde vzadu ve skladu. 

K tomuto vzezření je však důvod. V těch viditelných švech jsou vedena speciální vlákna a senzory a stejně tak v červených pruzích. To všechno přitom slouží k prostému účelu - pomoci ženám s výběrem vhodné velikosti podprsenky. Očividně je to podle všeho velký problém, ale osobně to potvrdit nemohu a musíme se podívat na statistiky. Podle nich nosí prý 75 až 80 % žen špatnou velikost podprsenek. Teď si můžete říct, že se stačí přeměřit měřící páskou a je to, ale podle průzkumů ani to mnoha ženám nepomůže. Je to zkrátka komplikovanější věc, než jsme si mysleli, pánové. 

V každém případě si stačí podprsenku obléknout a ta pomocí své všité elektroniky změří obvod hrudníku, velikost ňader a další míry. Tato data se poté pošlou do zadní části, kde najdeme malý Bluetooth vysílač, který vše pošle do aplikace ve vašem telefonu. Tam potom dámy jasně uvidí, které velikost podprsenek a druh střihu je pro ně nejvhodnější a aplikace rovnou i navrhne vhodné podprsenky od Somy

Somainnofit přitom není jen podprsenkou na jednou použití. Pochopitelně se hodí takové věcička i při změnách váhy či během těhotenství. Díky ní mohou mít ženy vždy zaručené pohodlí. Je tu však jeden menší problém. Podprsenka má v sobě baterie, která zvládne zhruba 200 měření a poté na dobro umře. S žádným nabíjením či výměnou baterky zde nelze počítat.  

I tak je to ale velice zajímavý produkt, který by mohl mít úspěch. Na prodej je na stránkách Somy již dnes a za dva týdny se dostane také na pulty obchodů. U nás tento kousek ale asi nenajdete a museli byste si podprsenku objednat. Cena přitom není úplně nízká. Zpočátku na ní bude akční cena 600 korun, ale poté bude činit běžná cena zhruba 1300 korun, a to není zrovna málo. Na druhou stranu, kde jinde něco takového najdete. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.