Další zaručený hit léta. Máme první obrázek a základní specifikace Honoru 20 Maximální výbava za atraktivní cenu se vrátí

04.03.2019 14:31 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • Honor 20 vypadá za nějakých 11 tiscí korun opět jako zaručený hit léta
  • Nechybí Kirin 980, trojitý foťák se skóre v DxOMark 108 bodů či větší baterka
  • Dočkat se máme také nového OLED displeje se čtečku přímo v něm a rychlého nabíjení

Loni byl barevný Honor 10 obrovským letním hitem, na který bude chtít jeho výrobce určitě navázat. Zatím jsme o Honoru 20 moc neslyšeli, ale dnes se může alespoň podívat na jeho údajný design zad a také na pár specifikací. Začneme však tím vzhledem, kdy můžeme spatřit ocelově šedou verzi. Zaujme zejména trojitý fotoaparát a chybějící čtečka otisků prstů. Buď si tedy Honor zachoval čtečku v prostornější bradě, nebo je zde pravděpodobnější varianta, že se čtečka přestěhovala přímo do displeje. 

Displejem má být totiž 6,1palcový OLED panel, který čtečku v displeji podporuje. Uvnitř má být pochopitelně procesor Kirin 980, 6/8 GB RAM a 128/256GB úložiště. Hardware pak doprovázejí také funkce pro zvýšení výkonu jako Gaming+, Link Turbo, CPU Turba a GPU Turbo. Zkrátka bude nový Honor tak moc Turbo, že vám až sám vylítne při hraní z ruky. Potěší rozhodně větší 3650mAh baterie a rychlé 22,5W nabíjení skrz USB-C. 

Co má ovšem největší potenciál, je nový trojitý fotoaparát. Ten má nabídnout již známý 48Mpx senzor od Sony, ale s mnohem lepší světelností. Tento senzor pak doplňuje druhý 20 Mpx senzor a třetí 8Mpx snímač. Pokud bych si měl tipnout, viděl bych 20Mpx senzor jako širokoúhlý foťák a 8Mpx senzor jako teleobjektiv. Megapixely by totiž seděly přesně na výbavu Huawei Mate 20 Pro. Mimochodem tahle trojice foťáků si podle uniklé tabulky vysloužila 108 bodů v benchamrku DxOMark, což je o bod více, než má nové Xiaomi Mi 9 a naopak o bod méně, než nabízí Mate 20 Pro či Galaxy S10

To všechno za zajímavou cenovku, jelikož má základní verze 6/128GB přijít čistě v přepočtu za nějakých 10,5 tisíce korun. Honor 20 tak bude rozhodně velice silným konkurentem pro Xiaomi Mi 9 a trh tak dostane další skvěle vybavený telefon. Až si člověk říká, proč by si měl za prá měsíců kupovat View 20, když tu bude lepší Honor 20 za menší peníze.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.