Další střední třída od Huawei ještě letos? A má to být P20 Lite (2019)?! Výběr levného Huawei bude letos těžký a zmatený

14.05.2019 13:52 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Huawei P20 Lite (2019) má mít kompaktní IPS displej s průstřelem
  • Chloubou mohou být také čtyři hlavní fotoaparáty s 24Mpx senzorem i ToF senzorem
  • Nechybí Kirin710, 4 GB RAM, 3000mAh baterie či Android 9.0 Pie
  • Cena čistě v přepočtu činí něco málo nad 7 tisíc korun

Před pár týdny přišlo na trh nové Huawei P30 Lite. Před pár dny se pak představit designově zajímavý Huawei P Smart Z s vyjíždějící kamerkou a dnes to vypadá, že se brzy dočkáme dalšího telefonu střední třídy od Huawei. Tentokrát se pokusí výrobce ještě trochu přiživit na popularitě loňské řady P20, a tak má v dohledné době přijít na trh model P20 Lite (2019)


Zařízení má mít stále v dnešní době kompaktní 5,84palcový Full HD+ IPS displej. Namísto notche se však máme dle obrázků dočkat tentokrát průstřelu v displeji a brada vypadá také trochu tenčí. Design je poté lesklý a barevný jako u všech ostatních telefonů od tohoto výrobce, přičemž na zádech zůstává čtečka otisků prstů. Jsou zde rovněž také hned čtyři fotoaparát, které trochu kopírují vzhled P30 Pro. Hlavním snímačem má být 24Mpx senzor, nemá chybět širokoúhlý objektiv a kupodivu také ToF senzor. K čemu bude ten třetí hlavní foťák zatím nevíme. Snad nepůjde jen o senzor pro rozmazání pozadí, když už tu máme onen ToF senzor. 

Uvnitř zařízení má tepat samozřejmě Kirin 710 se 4 GB RAM. Úložiště se má zastavit na 64 GB, existovat má i 128GB verze a obě si zachovávají microSD slot. Nechybí Android 9.0 Pie, baterie má mít jen 3000 mAh a na palubě bude také Bluetooth 5.0. Zařízení by se mělo nabízet v černé, modré i červené barvě. Cena by měla být někde kolem 279 euro, takže něco málo přes 7 tisíc korun čistě jen v přepočtu. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.