Další smršť úniků kolem Xiaomi Mi 9. Už i víme, jak fotí Máme fotky telefonu i z telefonu

14.02.2019 10:35 / od Michal Šrajer
/Photos/zenfone6_kamera.jpg/Photos/zenfone6_kamera_s.jpg
  • Dnes jsem se dočkali řady další fotografií, na kterých můžeme vidět Xiaomi Mi 9
  • Zařízení má lesklá záda se třemi fotoaparáty, tlačítko navíc a tenké rámečky po celém obvodu
  • Podívat se můžeme také na ukázkové fotky přímo z hlavního 48Mpx fotoaparátů

Už teď víme, že Xiaomi se utká 20. února o naši pozornost se Samsungem. Oba výrobci představí svůj vlajkový model v tento den, avšak pouze o Galaxy S10 víme už prakticky vše. Xiaomi Mi 9 je větší enigma, ale roušku tajemství dnes lehce snímá únik nových fotek. Předně můžeme vidět samotný telefon, který odpovídá zezadu předchozím únikům. Tři fotoaparáty jsou na místě a zaoblená záda se blyští jako ještě nikdy, přičemž sklo hází i zajímavé duhové odlesky

Na levém boku lze spatřit skutečně tlačítko navíc sloužící pravděpodobně pro vlastního asistenta a displej je lehce jiný, než se čekalo. Notch má v sobě totiž nakonec jen přední kamerku a po infračervené kamerce nejsou nikde ani stopy. To mě osobně celkem mrzí, jelikož v Pocophonu si ji nemohu vynachválit. Krom malinkatého notche jsou zde samozřejmě také tenké rámečky po celém obvodu, a i ta pověstná brada je téměř stejně silná jako zbytek rámečků, ale pořád je lehce výraznější. Z jedné fotky byly už také vyčteny parametry, které čítají Snapdragon 855, 6 GB RAM a 128GB úložiště.  

Zajímavé mohou být poté na podívanou také uniklé ukázkové fotky z hlavního 48Mpx fotoaparátu. Z oficiálního teaseru už poté také víme, že horní fotoaparát bude sloužit pro rozmazání pozadí, prostředí je normální 48Mpx senzor a dole na nás bude čekat u Xiaomi poprvé širokoúhlý objektiv. Ukázané fotky jsou ovšem čistě jen z hlavního foťáku a samozřejmě prošly kompresí během nahrávání na Weibo a během předávání mezi různými weby. Přesto vám mohou dát velice slušný náhled na to, jak bude nová vlajka zhruba fotit. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.