Další rendery Galaxy Note 20! Tohle by se nám líbilo Nevypadá vůbec špatně

25.03.2020 05:00 / od Honza Nuc
JBL BAR 5.1
  • Jermaine Smit, známý jako Concept Creator, vytvořil video, na kterém nám ukazuje, jak by měl vypadat Samsung Galaxy Note 20.
  • Vypadá to tedy, že telefony Note 20 budou opět hranatější a převezmou fotoaparáty ze modelu Galaxy S20 Ultra.

Přední strana telefonu se oproti loňskému Galaxy Note 10 nijak zvlášť nezmění. Opět se bude jednat o dvě velikosti displeje (zatím není upřesněno) s průstřelem uprostřed horní strany a s lehkým zakřivením na bocích. Okolo displeje pak budou samozřejmě úzké rámečky. Jak říkám, žádná razantní změna oproti loňské řadě.

Jiná situace je však na zádech. Ačkoliv i zadní strana jako taková bude podobná Notu 10. Změna nastává až u modulu fotoaparátu, jenž je v podstatě převzatý z Galaxy S20 Ultra. Jsou zde čtyři senzory, z toho jeden periskopický objektiv a dále přisvětlovací dioda. A ačkoliv se mi u řady S20 moduly fotoaparátů moc nelíbí, u Galaxy Note 20 je to jinak. Obdelník, do kterého jsou objektivy zasazené, totiž ladí s celkovým hranatým vzhledem telefonu a tím pádem celé zařízení působí velice celistvě. Naopak u Galaxy S20 Ultra je design zaoblenější a modul foťáku tam úplně nezapadá. Je to čistě můj pocit, ale možná to vnímáte podobně.

Jaké informace máme k dispozici dál? Displej má mít opět 120Hz obnovovací frekvenci a čtečku otisků prstů. Uvnitř bude tepat procesor Qualcomm Snapdragon 865 (alespoň u základní verze telefonu) v kombinaci se 128GB vnitřním úložištěm. Je možné, že Samsung přidá i možnost rozšířit paměť o microSD karty.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.