Další podrobnosti o chystaném Galaxy Fold 2. Má mít přepracovaný S-Pen Samsung ho představí v červenci

18.02.2020 16:45 / od Honza Nuc
foto:  Samsung
  • Očekávaný druhý model ohebného Galaxy Foldu má Samsung představit ještě během letošního roku.
  • Kromě snad vylepšené konstrukce má nabídnout průstřel v displeji a hlavně příslušenství, jež bylo doposud jen u řady Galaxy Note.

Samsung Galaxy Fold 2 má mít podle dostupných informací 7,7" displej, což je o více než palec větší displej než už Galaxy Note 10+. Samsung tak má k ohebnému modelu přidat i ikonické pero S-Pen, jež uživatelům pomůže ovládat systém zařízení. Podle posledního úniku má jihokorejský výrobce dotykové pero přepracovat, aby na ohebném displeji nezanechávalo žádné škrábance. Přece jen víme, že škrábance jsou noční můrou Samsungu i majitelů ohebných telefonů. Stále však nevíme, jestli Samsung u Galaxy Foldu 2 použije plastový displej či displej, jež má nyní Galaxy Z Flip. Předpokládám ale, že se bude jednat o tu druhou možnost.

Co se týče dalších informací, Galaxy Fold 2 má mít fotoaparáty z modelu Galaxy S20+, tedy 12Mpx hlavní objektiv, 64Mpx teleobjektiv, 12Mpx širokoúhlý a 3D ToF senzor. Malý displej Foldu má mít výřez s přední kamerkou, zatímco hlavní displej má mít průstřel. 

Nového ohebného zařízení bychom se podle uniklých informací mohli dočkat už letos v červenci, a to v keramické variantě s nerezovou ocelí. Co se týče barev, nabídka bude pestrá - modrá, stříbrná, zlatá, růžová a černá. Cenovka jistě přesáhne čtyřicet tisíc korun.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.