Další fotografie Nokie 5.3 odhaluje čtyři hlavní fotoaparáty Představení má proběhnout za pár dní

10.03.2020 09:52 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Nokia 5.3, vystupující prozatím většinou pod označením
  • Vidět můžeme do kruhu uspořádené 4 hlavní fotoaparáty, podle kterých dostal telefon patrně své označení.
  • Zároveň obrázek vesměs potvrzuje, že bude mít telefon plastová záda v kombinaci s kovovým rámem.

Kapitán Amerika se nám v poslední době ukazuje celkem často na uniklých fotografiích a oficiální odhalení je údajně na spadnutí. Pokud nevíte, o čem přesně mluvím, tak jen rychle připomenu, že Kapitán Amerika je kódové označení pro novou Nokii 5.3, jež se má brzy přiřítit do střední třídy. A nejde přitom o nijak zvlášť hardwarem působivou střední třídu, ale na to jsme už od Nokie zvyklí. 

Novinka má mít 6,55palcový Full HD+ IPS displej s kapkovým notchem a srdcem zařízení se má stát Snapdragon 665. Pokud jde o paměti nepřekvapí 64GB úložiště a maximálně až 6 GB RAM. Baterie má mít poté 4000 mAh. Na zádech najdeme již zmíněný “štít” fotoaparátů, který má být domovem pro hlavní 16Mpx senzor, druhý 5Mpx (patrně širokoúhlý objektiv) a dále dva 2Mpx senzory. Bohužel se tedy nedočkáme žádného zoomu a namísto toho nacpe Nokia jen do počtu do telefonu makro a senzor pro rozmazání pozadí.  

Na zádech nemohu opomenout ještě čtečku otisků prstů a samotný materiál zad. Telefon nebude mít zcela očividně populární a dnes již typická skleněná záda. Namísto toho bude Nokia sázet patrně na kombinaci plastu a hliníkového rámu, s čímž nemám osobně žádný problém. Teoreticky by mohlo jít také o silně anodizovaný hliník, se kterým má Nokia bohaté zkušenosti, ale vzhledem k zřetelnému předělu mezi zády a rámem je podle mě plast jistotou. Pokud by byl využit hliník na zádech, bylo by tělo jako vždy vyrobeno z jediného kusu. Pravdu zjistíme snad již brzy, 19. března koná totiž Nokia konferenci, kde se určitě nějaká nová zařízení představíDiskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.