Další den, další fotka Galaxy S10. Tentokrát se přidává také výsledek v AnTuTu se Snapdragonem 855 Amerika dostane výkonnější verzi

07.12.2018 11:00 / od Tomáš Hubáček
/Photos/IMG_20180903_151826.jpg
  • Dnes dostáváme snímek zadní strany menší 5,8palcové verze Galaxy S10
  • Vidíme duální fotoaparát i tlačítko pro asistenta Bixby
  • Zároveň jsme se dozvěděli, že verze se Snapdragonem 855 je v AnTuTu výrazně silnější než ta s Exynosem

Během pár dní nás zahltilo takové množství různých renderů Galaxy S10, že je těžké vybrat ten nejvěrohodnější. Každopádně se všechny shodují na výřezu pro přední kamerku v pravém horním rohu displeje a rovněž na vzhledu zad ve stylu Note 9. Podle počtu fotoaparátů na zádech pak můžeme poznat, jaké telefony jsme již viděli. Dříve unikly rendery Galaxy S10+ se třemi hlavními foťáky a posléze také Galaxy S10 5G se čtyřmi fotoaparáty na zádech.  

Dnes se objevuje další verze telefonu jen s duálním hlavním snímačem, což by naznačovalo, že se jedná o menší 5,8palcový prémiový model. Zbývá nám tak už pouze podoba levné verze S10 s rovným displejem a čtečkou otisků prstů na boku. Krom obrázku pak dnes unikl také další benchmark chystané vlajky od Samsungu. Dříve jsme už viděli výsledky telefonu s Exynosem 9820, takže můžeme bezpečně určit, že americká verze se Snapdragonem 855 bude letos silnější.  

Ten sice nepodává tak skvělé výsledky, jako v prvním úniku, ale to je pochopitelné. Telefony od Samsungy nebyly v benchmarku nikdy úplně na špici oproti konkurentům se stejným procesorem. OnePlus, HTC či Xiaomi dokázali pravidelně vymáčknout ze Snapdragonu více. Zpět však k novým informacím. Podle tabulky si Galaxy S10 se Snapdragonem vysloužilo 343 tisíc bodů v AnTuTu. Verze s vlastním Exynosem se pak dostala na 325 tisíc bodů, což je pořád o nějakých 16 tisíc bodů více, než má Kirin 980. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.