Čtečky otisků prstů v displeji ve střední třídě? Samsung to má v plánu Snad si příští rok napraví reputaci

23.11.2018 14:00 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • V současnosti má Samsung se svou střední třídou nehezkou pověst
  • Letošní telefony Galaxy A se prostě nepovedly, ale příští rok by se mělo vše změnit díky nové strategii zaměřenou na levnější zařízení
  • Ještě před Galaxy S10 má přijít nová střední třída se čtečkou otisků prstů přímo v displeji

Již před více jak měsícem nám Samsung sdělil svou novou strategii pro vývoj smartphonů. V poslední době jim sázka čistě na vlajkové modely moc nevychází a Huawei se tak velice rychle stál druhým největším výrobcem na světě, zatímco Samsung stále klesá. Příští rok to chce však korejská jednička změnit a chce představovat nejnovější technologie a inovace nejprve ve střední třídě. Doufá tak, že novější technologie značce pomohou v této velice důležité kategorii smartphonů.  

Výkladní skříní této nové filozofie má být řada Galaxy A, jejích reputace ovšem obdržela tento rok pořádnou ránu. Telefony jsou většinou předražená, chybí jim přednosti předchozích generací a v druhé polovině roku do nich Samsung radši jen narval co nejvíce fotoaparátů, než aby se soustředil na jejich kvalitu. Snad nás ale čeká brzy zvrat

Většinou totiž představuje Samsung nové modely Galaxy A ještě před vlajkovými telefony a podle všeho nabídnou nové telefon čtečku otisků prstů přímo v displeji. Pokud Samsung nabídne skutečně tuto žhavou novinku v dostupném zařízení, tak bude mít našlápnutou na úspěch, avšak cena a zbytek zařízení nesmí na úkor čtečky utrpět. Konkrétně má jít přitom o optickou čtečku od čínské společnosti Aegis Technology, která je pomalejší a méně spolehlivá než ultrasonická od Qualcommu. Tu se však Samsung nechává pochopitelně pro Galaxy S10.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.