Coca-Cola připravila Star Wars edici lahví se svítícím světelným mečem No není to skvělé?

06.12.2019 12:11 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • Coca Cola v Singapuru začne prodávat speciální edici svého syceného nápoje bez cukru.
  • Speciální lahve s Coca Colou budou zaměřené na nový film Star Wars a na etiketách se objeví hlavní postavy filmu se svítícími světelnými meči.

Nová speciální edice se vztahuje k filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera, který dorazí do kin už 18. prosince. Nové lahve mají na obalu hlavní postavy filmu, tedy Rey a Kylo Rena. Oba v ruce drží svůj světelný meč, Rey samozřejmě modrý, Kylo Ren sithský červený. No a světe div se, světelné meče na etiketě svítí.

Podle dostupných informací je to díky OLED pásku, který pohání baterie a dá se rozsvítit až 500 krát. Svítící světelné meče na lahvích Coca Cola vymyslela německá společnost Inuru, která zařídila, aby se při dotyku OLED pásek rozsvítil, což vypadá neskutečně dobře.

Bohužel, takové speciální lahve budou dostupné pouze v Singapuru a nebude jednoduché je získat. Aby zájemci hvězdný nápoj získali, musí vyřešit hádanku zveřejněnou na Instagramu a Facebooku, vystopovat tajné místo Strážců brány nedaleko obchodů 7-Eleven po celém městě a poté získat speciální pas, kterým si budou moct speciální lahev zakoupit. Limitovaná Coca-Cola se tedy nedá klasicky koupit, což je na jednu stranu asi dobře. Vyrobeno je pouze 8 tisíc lahví a pokud by byly dostupné přímo v obchodech, lidé by je mohli kupovat po desítkách. 

Coca Cola vydala ke speciální edici také teaser, na který se můžete podívat na oficiálních stránkách nápojového giganta.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.