Chytré hodinky Pixel Watch? Objevují se informace o jejich představení Pixel Watch na obzoru?

11.10.2019 07:50 / od Honza Nuc
Huawei Watch GT 2
  • Představení Pixelů 4 od Googlu je připravené už na úterý 15. října a opět se začíná spekulovat o dalším zařízení, které by se mělo taktéž objevit.
  • Jsou to samozřejmě chytré hodinky Pixel Watch, na které se již dlouho čeká a které každý rok čekáme, že by třeba konečně mohly dorazit.

O chytrých hodinkách Pixel Watch se mluví před každým představováním nových Pixelů. Google už jedny hodinky vyvíjel, jenže pak vývoj odpískal a nakonec si jeho produkt vzalo LG, které tyto hodinky následně začalo prodávat. Každopádně od té doby zatím ticho po pěšině, respektive žádné úniky o nových hodinkách nejsou. No a to je u Googlu co říct. Před nedávnem jsem ale psali, že se Google spojil s firmou Fossil a uzavřel s ní kontrakt v hodnotě několika desítek milionů dolarů. Neví se přesně, o jaký kontrakt se jedná, ale mluví se o tom, že měl Google zaplatit za technologii k chytrým hodinkám, jež se jmenuje Diana (spojení slov Digitální a Analogové). Taktéž si měl Google vypůjčit několik inženýrů z Fossilu. 

Je tedy dost pravděpodobné, že Google na svých chytrých hodinkách stále pracuje a spojení s Fossilem toho může být důkazem. Osobně bych ale  nepředpokládal, že bychom mohli vidět nové Pixel Watch už v úterý 15. října. Spíše to odhaduji na květen příštího roku, kdy by měl Google představit Pixel 4a a Pixel 4a XL, tedy odlehčené modely vlajkových telefonů. Příští rok by tedy mohl být rok chytrých Google hodinek. Konečně.

Možná nás ale americký technologický gigant překvapí, kdo ví. Jedno je ale jasné, příští týden v úterý už uvidíme nové telefony a další zařízení z dílny Googlu a podle toho, co prozatím víme, by to mělo stát za to. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.