Chystaná ohebná Motorola RAZR se ukázala na prvních fotograficíh. Je krásná Líbí se vám tolik jako nám?

31.10.2019 18:04 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Telefony Motorola v poslední době nejsou těmi, které hned na první pohled zaujmou a jsou to spíše takové šedé myšky.
  • Neplatí to ale v případě chystaného telefonu Motorola RAZR 2019, který vypadá naprosto famózně a ukazuje se na nových fotografiích.

Motorola Razr 2019 zcela kopíruje starou předlohu z roku 2004, která už tehdy byla neskutečně krásným telefonem a stylovým "véčkem". No a teď zde máme telefon znovu a ještě zajímavější. O nejnovější snímky ohebného telefonu se podělil známý leakster Evan Blass na Twitteru.

Ohebný telefon bude mít opravdu tu "starou" a poctivou bradu, která byla pro Razr tak typická. Nově v ní zřejmě bude umístěná kapacitní čtečka otisků prstů. Telefon se zdá o něco podlouhlejší, než se zprvu myslelo, ale to ničemu nevadí. Po otevření telefonu se ukáže 6,2" ohebný OLED displej, o jehož rozlišení prozatím nemáme žádné informace. Nicméně to není jediný displej, který bude na telefonu dostupný. Dále bude při zavřeném stavu vepředu 2,7" displej, který bude nahrazovat Always On a bude ukazovat především nejdůležitější informace v podobě hodin, notifikací a dalších.

Uvnitř telefonu by měl být zřejmě procesor Snapdragon 710, což není úplně nejnovější procesor, ale na pohodový chod systému by měl stačit. Procesoru budou sekundovat 4 GB RAM v kombinaci s 64 GB vnitřním úložištěm. Dostupná by měla být i verze 6/128 GB. Co je trošku mrzuté, je baterie. Ta má pouhých 2730 mAh a chápu, že do takového těla se asi větší nevleze, ale bojím se, že to bude kamenem úrazu telefonu. Nicméně, nechme se překvapit.

Motorola představí nový Razr už ve středu 13. listopadu. Co se týče ceny, ta by se měla pohybovat okolo 1 500 dolarů, což je zhruba 41 500 korun i s daní. Pořád se tak bude jednat o zatím nejlevnější ohebný telefon na trhu.
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.