Chcete si udělat domácí pivo stejně snadno jako kávu? S domácím pivovarem od LG to nebude problém Čechům se splnil vlhký sen

12.12.2018 13:00 / od Michal Šrajer
/Photos/IMG_20180816_230237.jpg
  • Nový domácí pivovar od LG vám zvládne uvařit vlastní pivo
  • Z počátku bude na výběr jen z pěti druhů a výroba pěti litrů trvá asi dva týdny
  • Více se o tomto kousku dozvíme na veletrhu CES začátkem ledna

Již začátkem ledna započne jeden z největších veletrhu elektroniky CES v Las Vegas. My na něm samozřejmě nebude chybět a přineseme vám tak nespočet různých videí přímo z místa. Podíváme se nejen na telefony, ale také na televize, auta, světla, reproduktory, sluchátka a další zajímavosti. A jednou z nich bude muset být i novinka od LG, která se právě na CESu ukáže. O co jde? V podstatě je to takový pivní kávovar, nebo-li domácí pivovar

Vím, že tohle označení vám asi nedává úplně smysl, ale nechte mě to vysvětlit. LG chystá přístroj jménem LG HomeBrew, který vám udělá přímo doma na kuchyňské lince čerstvé pivo. LG se povedlo zoptimalizovat celý proces tvorby piva a přístroj funguje stejně jako řada populárních kávovaru na kapsle. Stačí jednu takovou kapsli vložit do stroje, zmáčknout tlačítko a je hotovo. Vy máte pivo a přístroj se sám i pročistí. 


V době uvedení bude přitom k dispozici pět typů piv: americká IPA, americký světlý ležák, britské pivo, belgický Witbier a dokonce i náš český pilsner. LG přitom také již nyní upřesnilo, jak celý proces výroby piva probíhá. Pivo pochopitelně zabere mnohem více času než káva, takže se obrňte trpělivostí. V závislosti na typu piva bude trvat výroba zhruba dva týdny a výsledkem bude až 5 litrů rezavého moku. Samozřejmostí je poté mobilní aplikace, kde můžete průběh výroby monitorovat. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.