Cenu a design Pixelu 4a už potvrdily i materiály přímo od Googlu Žádné úniky tedy nelhaly

11.03.2020 16:15 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Známý leaker Evan Blass na sociální síti Twitter sdílel marketingové fotografie billboardů k chystaným Pixelům 4a a 4 XL.
  • Billboardy potvrzují všechny dostupné informace o vzhledu telefonů a přidávají i cenovku, která bude shodná s modely z loňska.

Uniklé marketingové materiály jasně ukazují, že design Pixelu 4a, jež unikl již dříve, je opravdu správný. Displej o velikosti 5,81" tak kolem bude mít lehce tlustší rámečky podobné iPhonu 11. U Pixelu však nalezneme v levém horním rohu průstřel se selfie kamerkou. Také co se týče fotoaparátu na zadní straně, zůstává zde čtvercový modul, ve kterém je jeden objektiv a pak už jen přisvětlovací dioda.

Nevíme, kolik barevných variant Google připraví, ale s jistotou můžeme zmínit dvě. Klasická černá samozřejmě nesmí chybět a bude mít boční zamykací tlačítko bílé. Poté bude i bílá varianta s oranžovým zamykacím tlačítkem. Osobně by se mi líbilo, kdyby americký výrobce prodával i oranžovou variantu, jež je dostupná u klasického Pixelu 4. Ta se mi opravdu hodně líbí a telefonu dává jistý šmrnc. Myslím si, že by slušela i levnějším variantám telefonu a zákazníci by byli nadšení.

Jako poslední pak v marketingových materiálech vidíme cenovku, která zůstává úplně stejná jako u Pixelu 3a, tedy 399 dolarů (v přepočtu zhruba 10 900 korun). Cenovka je tedy přívětivá a je dokonce stejná jako u chystaného iPhonu 9 (SE 2). 
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • Čivas-12. březen 2020

    Za tuto cenu opravdu ke zvážení ke koupi. Žádná nádstavba Androidu mě neoslnila (spíše naopak), tak chci zkusit jako další čistý Android. Teď ještě jen aby ten i ten foťák za něco stál. Jsem již velmi zvědavý na recenzi od Techareny :-).

    Odpovědět 

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.