Caviar nabízí luxusní iPhone 11 Pro ze zlata a diamantů. Stojí miliony Tip na vánoční dárek

12.12.2019 11:17 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Některým lidem se mohou zdát iPhony od společnosti Apple zbytečně drahé a zřejmě mají pravdu.
  • Společnost Caviar zabývající se luxusními výrobky ale představila upravený iPhone 11 Pro, který si mohou dovolit jen opravdoví boháči.

Caviar pojmenoval upravený iPhone jako Credo Christmas Star a jedná se o zařízení, na kterém najdete 18 karátové zlato a masivní 3 karátové diamant. Celá záda telefonu navíc zdobí Pan Marie a Josef s malým Ježíškem v kolébce jako odkaz na Vánoce. Nad nimi je pak právě zlatem a diamantem vyobrazena vánoční hvězda. Když uvážíme, že iPhone 11 Pro stojí v nejvyšší výbavě přes 40 tisíc, u modelu od Caviaru si pořádně připlatíte. Limitovaná edice jablečného telefonu v nejvyšší výbavě totiž stojí u Caviaru přesně 129 050 dolarů, což je v přepočtu (bez daně) 2 959 157 korun. Pokud tedy ještě nevíte, co pořídit jako dárek na Vánoce...

Samozřejmě jsou ale v nabídce i levnější upravené telefony. Stříbrná verze bez diamantu stojí už jen 9 340 dolarů (214 tisíc korun) a další verze z kompozitního materiálu vyjde na 6 370 dolarů (146 tisíc korun). No a pokud byste si chtěli iPhone upravit podle sebe, stačí jít na webové stránky Caviaru, kde si můžete vytvořit design podle svého gusta. Vyberete si materiál, barvu, ozdoby či gravírování.

Caviar v minulosti vydal již několik upravených verzí jablečných telefonů mezi nimiž byl taktéž iPhone 11 Pro s funkčními hodinami na zadní straně,  iPhone s podobiznou ruského prezidenta Vladimira Putina nebo zlatá sluchátka AirPods.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.