CAT S62 Pro je další odolný telefon s úchvatnou termokamerou Vhodný do nepříznivých podmínek

28.07.2020 13:30 / od Honza Nuc
  • Caterpillar je výrobce, který se nezaměřuje pouze na těžkou stavební techniku, ale také na odolné mobilní telefony.
  • Společnost tak představila nový odolný telefony Cat S62 Pro s termální kamerou.

Telefony Cat jsou oblíbené především u lidí, kteří potřebují, aby telefon vydržel i v těžkých podmínkách a ihned se mu po spadnutí na zem nerozbil displej, ale byl zároveň voděodolný a prachuvzdorný. Často jej totiž využívají pracovníci na stavbách, ale také lidé, kteří chodí na hory či do prostorů, kde je náročné se vůbec pohybovat. Cat telefony mají tedy hlavní pravidlo, a tím je odolnost na prvním místě.

Společnost Caterpillar dnes představila nový vlajkový model Cat S62 Pro. Opět se jedná o velice těžký a odolný telefon. Je vyrobený z kovových i pogumovaných materiálů tak, aby vydržel jakýkoliv pád. Jeho displej je krytý odolným sklem Gorilla Glass 6 a je na něj tedy spoleh. Vždyť taky váží 248 gramů a má rozměry 158,5 x 76,7 x 11,9 milimetrů.

Odolnost je jasná, co ale nabízí Cat S62 Pro dále? Uvnitř je procesor Qualcomm Snapdragon 660 v kombinaci s 6GB RAM a 128GB vnitřní pamětí rozšiřitelnou o micro SD karty (až 256 GB). Co se týče systému, je zde samozřejmě Android 10 s tříletou podporou a přislíbenou aktualizací na chystaný Android 11. 

Na přední straně najdeme 5,7" Full HD+ displej s poměrem stran 18:9. Jedná se o LCD panel, který můžete opět ovládat i s mokrými prsty nebo v rukavicích. Nad displejem je pak selfie kamera s rozlišením 8 Mpx.

Na zadní straně jsou pak kamery dvě. Jedna má rozlišení 12 Mpx a senzor od Sony, druhá je pak speciální. Jedná se totiž o termální kameru, která dokáže zachytit teplotu objektu až na třicet metrů. Navíc můžete obraz z obou kamer kombinovat.

Telefon totiž vyfotí fotografii termální kamerou a zároveň také klasickou. Poté můžete porovnávat, co přesně v které části fotky vidíte a jaké části vydávají teplo. Na fotografii můžete dokonce zjistit pouhým klepnutím, jakou teplotu mají konkrétní vyfocené části a velice dobře se na fotografii orientujete. Pokud tedy využijete termální kameru, mohl by vás Cat S62 Pro zaujmout.

Dále nechybí funkce jako GPS, kompas nebo NFC a USB-C s podporou rychlonabíjení. K dispozici je i varianta s duální SIM. Baterii má zařízení o kapacitě 4000 mAh, což by mohlo stačit na jeden běžný den provozu. No a certifikace IP68 je již samozřejmostí.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.