Brzy bychom se mohli dočkat Motoroly s integrovaným stylusem Zajímavá volba

27. leden 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Motorola
  • Společnost Motorola zřejmě začíná experimentovat se svými telefony. Nejdřív představila ohebný telefon Razr, nyní zřejmě pracuje na další zajímavé zařízení.
  • Nejedná se tedy o tak revoluční počin, jakým byl ohebný telefon, nicméně v plánu je podle úniků nový telefon se stylusem.

Render chystané Motoroly zveřejnil na sociální síti Twitter známý leakster Evan Blass, na kterém je jasně vidět, že bychom se měli dočkat přibaleného dotykového pera. To je prozatím v podstatě všechno, co víme. Zřejmě bude stylus schovaný, po vzoru Samsung Galaxy Note, v těle telefonu a v případě potřeby se jen vytáhne. Na stylusu se dá také tušit tlačítko, které by teoreticky mohlo umět nahradit spoušť fotoaparátu, případně by se mohlo využít k dalším funkcím.

Reklama

Ze samotného telefonu známe pouze přední stranu s displejem, u kterého jsou poměrně tlusté rámečky, především tedy brada. V displeji je v levém horním rohu průstřel s přední kamerkou. Jediný průstřel od Motoroly má přitom prozatím jen model One Vision a to ještě obrovský. Chystané zařízení má však průstřel subtilní. Jsem zvědavý, jak Motorola nové zařízení pojmenuje, ihned mě však napadlo Motorola One Note. Bylo by to určitě dost okaté pojmenování s odkazem na Samsung, ale na druhou stranu, proč ne?

Evan Blass bohužel nezmínil, kdy bychom se mohli nového telefonu se stylusem dočkat, avšak na displeji zařízení lze vidět datum 3. března. Jsme také v redakci zvědaví, zda se bude jednat o telefon střední třídy, nebo se s ním Motorola bude snažit prorazit o něco výše.


Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.