Bratr Pabla Escobara útočí na Apple. Tentokrát přeprodává iPhone 11 Pro Schválně jestli přijde někomu, kdo není slavný

28.05.2020 13:30 / od Michal Šrajer
foto:  Apple
  • Společnost Escobar představila svůj v pořádí třetí telefon Gold 11 PRO.
  • Již podle názvu můžete poznat, že jde o iPhone 11 Pro. Přesněji repasovaný 256GB iPhone se zlatým nátěrem.
  • Cena zařízení 499 dolarů je typicky nízká, avšak otázkou je, zda tentokrát telefon alespoň někomu dorazí.

Značka telefonů Escobar má za sebou zajímavou cestu. Na trhu je sice jen krátce, ale už se několikrát dostala do záře reflektorů, byť ne v tom nejlepším světle. Samotné napojení na bratra známého drogového krále Pabla Escobara je kapitolou samo o sobě, avšak nemalou pozornost budí také telefony. Escobar totiž zatím nabízel vždy jen ohebné telefony za ceny kolem 10 tisíc korun, avšak zařízení si nevyrábí. Vlastně je ani nenavrhuje. A rozhodně je po koupi neposílám všem zákazníkům.

Prvním telefonem značky byl doslova jen Royole Flexpai se zlatým nátěrem, lehce upravenou startovací animací a vlastním pozadím na domovské obrazovce. Druhým telefonem byl to Galaxy Fold opět za nějaký 500 dolarů se zlatou nálepkou, která kryla záda s logem Samsungu. Společnost totiž bere repasované kusy, kusy z obchodů, které se neprodaly a podobně, ty oblepí zlatou fólii, přidá vlastní pozadí a je to.


Není tedy divu, že i třetí telefonu značky Escobar je opět jen repasované zařízení jiného výrobce. Tentokrát si však zahrává s někým úplně jiným, namísto Samsungu je další obětí Apple. Ano, Escobar začne nabízet za 499 dolarů 256GB variantu iPhonu 11 Pro se “zlatem” (spíše jen fólie) na zádech pod jménem Escobar Gold 11 PRO. S telefony mají zákazníci prý dostat všechno originální příslušenství od Applu a pokud skutečně dorazí, tak hned v dřevěné krabičce s vygravírovaným logem Escobar.  

“Tohle je můj způsob boje s Applem. Prodávám jejich telefony za nižší částky a ty moje jsou navíc pozlacený a ukazují je krásné holky. Apple nikdy tohle neudělá,” říká sám Roberto Escobar ve videu ukazující nový telefon se spoustou dívek ve spodním prádle a plavkách. Ano, Roberto, tohle by Apple skutečně nikdy neudělal, ale alespoň vám ten iPhone pošle. Nevím jak vy, ale i když je viděna iPhonu 11 Pro za 500 dolarů lákavá, tak podobné organizaci bych své peníze nikdy neposlal. 

Navíc je o to podivnější, že Escobar sice takto přeprodává iPhony, avšak zároveň podal na Apple nedávno žalobu ve výši neuvěřitelných 2,6 miliardy dolarů. Přitom logika věci říká, že jestli má někdo nějaký nárok na žalobu, tak to bude naopak Apple či Samsung, jejichž telefony Escobar prodává pod svým jménem. Zkouknutí těch bláznivých propagačních videí však nikomu neublíží, takže minimálně na oficiální web se mrkněteDiskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.