Bratr Pabla Escobara se nám snaží prodat klon Galaxy Fold za 10 tisíc korun A my ho nechceme. Klidně si ho může nechat

05.02.2020 06:30 / od Honza Nuc
foto:  Samsung
  • Bratr světově známého drogového magnáta Pablo Escobara se rozhodl podnikat v poněkud jiném odvětví.
  • Už před nedávnem prodával ohebný telefon Royole Flexpai, jež byl pozlacený. Nyní nabízí pozlacený ohebný Galaxy Fold 2 od Samsungu.
  • S velkou pravděpodobností je to však klon. Pokud je tedy telefon opravdu reálný.

Telefon se jmenje Escobar Fold 2 a stojí... Teď se podržte. Pouze 399 dolarů, tedy v přepočtu něco málo přes 9 tisíc korun bez daně. A tu daň se ani nebudu obtěžovat k tomu připočítat. Některým by to možná zní lákavě. Upřímně však doufám, že nikoliv a že se nikdo na takového sólokapra nenachytá. Všem snad musí být jasné, že se jedná o klon, který ani nemusí fungovat. Případně se dokonce jedná, hádám, jen o nabídku na internetu a za své peníze byste nedostali zhola nic.

Těžko říct. Každopádně se snaží pan Escobar proniknout na mobilní trh zajímavým způsobem. Nabízí klon produktu jednoho z největších výrobců mobilních telefonů, láká na zlatá záda a nízkou cenovku. Pokud bychom to vzali na české ceny, kdy Samsung Galaxy Fold stojí přes 50 tisíc korun, tratil by Escobar okolo čtyřiceti tisíc korun na jednom kusu. Tedy v případě, že by telefony byly pravé. Internetem totiž kuluje spousta falešných zařízení Galaxy Fold od různých firem a zcela náhodou stojí většinou také 400 dolarů.

Docela by mě zajímalo, kolik lidí se na takovou nabídku nachytá a telefon si opravdu koupí. Bylo by zajímavé, kdyby se podařilo získat telefon třeba pro kanál JerryRigEverything, ve kterém YouTuber Jerry rozebírá telefony a zkouší jejich odolnost. Upřímně by mě zajímalo, jaký telefon by Jerrymu dorazil a v jaké kondici. Byla by to taková zábavná legrácka. To je ovšem i Escobar Fold 2. Dokud si ho někdo nekoupí.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.