Brány pekel se otevřou přímo ve vašich kapsách. Herní série Diablo se chystá na iOS a Android Už nyní se můžete přihlásit do bety

05.11.2018 14:30 / od Michal Šrajer
Xiaomi Mi 9
  • Na vaše mobilní obrazovky se chystá plnohodnotná MMORPG hra Diablo Immortal
  • Blizzard zaručuje plnohodnotnou podporu a rozšíření ještě dlouho po vydání
  • Hra vyjde pro iOS a Android, přičemž už nyní se můžete ucházet o přístup do beta testování

Není úplně ojedinělé, že se velké AAA hry dostanou jednou za čas z konzolí a počítačů také na malé displeje v našich kapsách. Kupříkladu série The Elder Scrolls přijde již brzy na iOS a nedávno vyšla na stejnou platformu skvělá RPG hra Stardew Valley. Nyní se však chystá do světa smartphonů také legendární Diablo prostřednictvím zcela nového titulu Diablo Immortal.  

Půjde o plnohodnotné MMORPG, na které jsme zvyklí, přičemž důraz je kladen na kooperativní multiplayer, kdy s ostatními hráči kosíte hordy potvor a získáváte poklady. Hra nabídne klasické třídy hrdinů, které známe už z předchozích her, takže si budete moci zahrát za mnicha, kouzelníka, barbara či lovce démonů. Příběhově pak hra navazuje na Diablo II: Lord of DescrutionPrávě tato mobilní hra se nakonec ukázala jako tajný projekt v rámci série Diablo, na který najímal Blizzard nedávno nové zaměstnance. Sluší se doplnit, že poslední hra v sérii vyšla již v roce 2012 a později si našla cestu také na konzole. Blizzard však hru dodnes udržuje při životě přidáváním nového obsahu, úkolů, různých akčních událostí a podobně. Stejný přístup máme prý očekávat také u mobilní hry, která bude ještě dlouho po vydání dostávat příběhový obsah, nové postavy a další dodatečný obsah. Zkrátka to má být Diablo, jak se sluší a patří. 

Diablo Immortal vyjda pro iOS i Android, avšak dostupnost je prozatím neznámá. Zároveň nevíme, zda půjde o free-to-play či o plnohodnotnou hru s jednorázovou platbou. Vzhledem k designu hry a tím pádem skrytého potenciálu se však free-to-play model přímo nabízí. V každém případě se můžete i vy už nyní přihlásit k možnosti získat přístup do veřejné beta verze hry. Stačí jíž na tyto oficiální stránky a zascrollovat úplně dolů. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.