Bezpečnostní kamery jsou zastaralé. Budoucností je domácí dron s kamerou V kombinaci s dalšími bezpečnostními prvky

25. září 2020
foto:  Ring
  • Společnost Ring představila produkt Always Home Cam, což je v podstatě dron, který má ochránit domácnost před zloději.
  • Kamera v dronu dokáže nahrávat video až v 1080p a záznam posílat přímo do telefonu majitele.

Zdá se, že klasické domácí bezpečnostní kamery umístěné v rozích místností už zanedlouho nebudou potřeba. Respektive, vypadá to tak podle nově představeného produktu Ring Home Always Cam. A co že to vlastně je? Nic jiného než létající dron s kamerou, který v případě potřeby vzlétne, aby ochránil váš majetek. 

Reklama

V aplikaci, která je k produktu dostupná, si můžete nastavit konkrétní místa, která má dron kontrolovat. Důležité je zmínit to, že dron spolupracuje s dalším produktem Ring Alarm. Ten totiž kontroluje okna a vchody a dokáže zaznamenat, když do objektu někdo vnikne v dobu, kdy by tam neměl nikdo být. Pokud tedy Ring Alarm zaznamená podezřelou aktivitu, dron vzlétne, aktivuje kameru a natočí okolí. Zároveň v aplikaci dostáváte ihned upozornění a můžete v reálném čase sledovat to, co dron nahrává. Natočená videa pak zůstanou uložená pro pozdější přehrání. Důležité je také zmínit, že dron dokáže natáčet video v 1080p, takže bude dostatečně kvalitní. Navíc je dron vytvořený tak, aby jeho vrtule nikomu neublížily. 

Společnost Ring tak poukazuje na fakt, že už v budoucnu nebude potřeba mít několik kamer v objektu, ale stačí jen chytré zabezpečení vstupů a jeden (či více, podle velikosti objektu) dron, který případného narušitele natočí a možná i vystraší tak, že nakonec žádnou škodu nenapáchá.

Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.