Bez notche i bez průstřelu. Essential Phone 2 má mít kamerku přímo v displeji Vypadá velice lákavě, nemyslíte?

06.03.2019 12:50 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • S kamerkou přímo v displeji bez průstřelů, notche a podobně koketuje delší dobu už řada výrobců
  • Až od Essetnialu dostáváme ale četné patenty telefonu, který takovou technologii využívá

Nakonec může nečekaně Essential split vlhký sen mnoha technologických fanoušků. Už před pár týdny se objevily patenty společnosti, kde se objevil telefon s přední kamerkou přímo v displeji. Každý však zprávu o patentech zavrhl, že jde pouze o výkřik do tmy a takové zařízení náš nečeká. Nyní se ovšem ukazuje stejný telefon ještě detailněji na dalších patentech.  

Na obrázku je v podstatě první Essential Phone. Vidět můžeme stále stejná záda s tradiční čtečkou otisků prstů, piny pro modulární rozšíření, a i ten foťák vypadá stále stejně. Naši pozornost si však žádá hlavně ta přední straně, kde jsou podél displeje symetrické a neskutečně tenké rámečky. Už první Essential měl tenoučké rámečky pouze s bradou a miniaturním kapkovitým notchem, na což naskakují ostatní výrobce až v poslední době. Essential Phone 2 by tak mohl očividně posunout laťku opět mnohem dál. Tenoučké rámečky má totiž doplňovat ta přední kamerka přímo pod vrstvou OLED panelu. S touto technologií si pohrává spousta výrobců už dlouho a Samsung se nechal loni rovněž slyšet, že na tomto řešení dělá. Essential by mohl být ovšem první, kdo takový design skutečně přinese na trh. Žádný notch, větší rámečky, průstřel, vyjíždějící kamerka či vysouvací konstrukce.  

Pokud se Essentialu tento velký skok skutečně povede a zbytek telefonu nebude tentokrát výrazně zaostávat za konstrukcí, tak by mohl mít tento pořád ještě nový výrobce na rukou hit pro všechny zapálené fanoušky toho nejnovějšího. Už tak si vybudovala značky za ty dva roky ukázkové podpory úctyhodnou pověst, díky které má u spousty lidí sympatie a nyní by tu mohl být i telefon, který by si ti nový fanoušci rádi koupili.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.