Benchmarkem prošlo dostupné LG Q92 s procesorem Snapdragon 765G Vydání se patrně blíží

6. srpen 2020
1 min. čtení
0 videí
  • LG má v plánu představit až 13 nových levnějších telefonů řady Q.
  • Jeden z nejvyšších, LG Q92, se nyní objevil v benchmarku, čímž dostáváme detaily o výbavě a tím pádem i třídě telefonu.
  • Zařízení má mít Snapdragon 765G, 6 GB RAM a 128GB úložiště, což jej zařazuje výkonem na úroveň LG Velvet.

LG má v dohledné době možná až extrémně ambiciózní plány se svými levnějšími telefony. Před pár měsíci jsme se dozvěděli, že si LG už dopředu zaregistrovalo v domovské Jižní Koreji hned 13 nových modelů řady Q. Samozřejmě budou některé modely čistě pro určité trhy (třeba domovská Korea), takže tam bude řada velice podobných telefonů, ale i tak je to stále hodně velké číslo.

Reklama

O to dnes však nejde. Důležité je, že mezi těmi zaregistrovanými označeními bylo také LG Q92, a právě to se nyní objevil v benchmarku Geekbench. Telefon je až podezřele podobný LG Velvet. Máme zde Snapdragon 765G a 6 GB RAM, takže není divu, že výkon v benchmarku je podobný Velvetu. Zároveň uniklo LG Q92 rovněž v databázi Google Play Console, díky čemuž se náš obrázek o výbavě doplňuje. Databáze prozradila třeba Full HD displej, který by měl mít dle úniku úhlopříčku 6,5 palce. Jen je pravděpodobné, že v případě Q92 půjde o LCD panel namísto OLEDu. Úložiště o velikosti 128 GB v základní verze pak vzhledem k velikosti RAM a vyšší třídě procesoru asi nepřekvapí. Očekává se také baterie o kapacitě 4200 mAh, 48 Mpx hlavní fotoaparát, 8Mpx širokoúhlý fotoaparát a další dva senzory pro makro a rozostření pozadí.

V každém případě půjde ale patrně o doposud nejlevnější LG s 5G. Procesor je sice stejný jako ve Velvetu, ale zbytek výbavy bude zaručeně ořezán. Levnější konstrukce, žádná voděodolnost, bezdrátová nabíjení, ani krásný OLED displej, patrně budou kompromisy i v oblasti fotoaparátů. Osobně bych očekával cenu někde kolem 10 až 12 tisíc korun. Tedy pouze v případě, že je zrovna model Q92 určen pro Evropu a nezůstane pouze v domovské Koreji, nebo se nevydá na vandr jen po Asii. 


Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.