Automobily Tesla jsou opět o něco bezpečnější a postarají se o vašeho psa Nové funkce se již šíří aktualizací

15.02.2019 16:30 / od Tomáš Hubáček
Huawei Watch GT 2
  • Tesla přidala v reakci na tweety fanoušku dvě žádané funkce
  • Nejprve je tu
  • Dále je zde také bezpečností funkce, která snímá neustále kamerami okolí automobilu během vaší nepřítomnosti

Tesla vydala další aktualizaci softwaru, která přidává velice žádané funkce. Předně je zde nový “psí režim”. Ten je určen pro okamžiky, kdy musíte kupříkladu odběhnout na nákup, ale nemůžete sebou vzít svého mazlíčka. S Teslou se nyní nemusíte bát něco podobného udělat ani v těch nejstudenějších mrazech či největších vedrech. 

Stačí zapnout nový režim, nastavit požadovanou teplotu interiéru a auto jí poté bude pro vašeho pejska udržovat. Krom toho se na hlavním palubním displeji zobrazí vzkaz, že pejsek je v pořádku a jeho majitel se brzy vrátí. Samozřejmě tato funkce žere menší množství energie, ale i na to se myslelo, takže vám auto v případě klesnutí baterie na 20 % pošle hned notifikaci o svém stavu. Hodí se připomenout, že tuto funkci přidala Tesla na popud fanoušků, kteří o něco podobného žádali na Twitteru Elona Muska před pár měsíci.  

Krom režimu pro psy se pak přidala díky podobné žádosti na Twitteru také další bezpečnostní funkce. Opět stačí funkci zapnout a auto bude sledovat během vaší nepřítomnosti své okolí všemi kamerky podél celého obvodu. Pokud poté spatří minimální hrozbu, jako když se někdo jen nakloní nad auto, rozsvítí Tesla automaticky velký palubní displej, na kterém bude varovaní, že je člověk monitorován kamerami. Když ani to nezabere a dojde k většímu otřesu, roztříštění okna a podobně, tak se displej rozsvítí bílou barvou na maximum a začnou hrát na maximální hlasitost všechny reproduktory

Zároveň dostane majitel samozřejmě okamžitě notifikaci a video z celé události ze všech kamer se může uložit zkrz USB na disk či flashku. Avšak je nutné úložiště připojít k autu pochopitelně ještě před zapnutím bezpečnostního režimu.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.