Asus představil nejvýkonnější Chromebook na trhu s procesorem Intel Core i7 Je ale u Chromebooku takový výkon k něčemu?

06.01.2020 16:22 / od Honza Nuc
foto:  ASUS
  • Chromebooky jsou často brány jako zařízení s malým výkonem, spíše na takovou lehčí práci.
  • Ne však Asus Chromebook Flip C436. Ten nabídne výkonný procesor Intel Core i7 desáté generace.

Chromebook Flip C436 má tělo ze slitiny horčíku, je tenký pouze 13,7 milimetru a váží jen 1,1 kilogram, což z něj dělá nejtenčí a nejlehčí 14palcový Chromebook na trhu. Asus nechal udělat hořčíkové tělo ve dvou barevných variantách - bílé a stříbrné. Barvy se navíc při pozorování z různých úhlů mění. Jedná se o notebook s 14" Full HD IPS dotykovým displejem, který se dá otočit o 360°. Rámečky kolem dotykového panelu nejsou přitom nijak výrazné, což Chromebooku přidává na kráse. Ostatně u notebooků od Asusu jsme na tenké rámečky už zvyklí. Díky tomu má Chromebook C436 svůj čtrnáctipalcový displej v těle třináctipalcového notebooku. Skvělé také je, že má notebook skvělé barevné pokrytí sRGB.

Zařízení je nejvýkonnějším Chromebookem na trhu. C436 dorazí ve třech variantách. Nejvyšší nabídne procesor Intel Core i7-10510U desáté generace, dále budou k dispozici procesory Intel Core i5 a Core i3 v kombinaci s UHD grafikou. Procesoru budou asistovat 8/16 GB LPDDR3 a vnitřní úložiště o kapacitě 128/256/512 GB.

Asus Chromebook Flip C436 slibuje i dobrou výdrž na baterii, která má kapacitu 42Wh, což znamená nějakých dvanáct hodin výdrže při prohlížení webu, psaní e-mailů či práci s textovými dokumenty. Na druhou stranu, co s Chromebookem chcete kromě tohoto a sledování filmů dělat. No a ke sledování filmů či poslechu hudby se určitě budou hodit hned čtyři reproduktory Harman Kardon. Za zmínku stojí i čtečka otisků prstů v tlačítku a také dotykový stylus.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.