Apple představí levný iPhone 9 už v březnu s nejnovějším procesorem Těšíte se?

22.01.2020 13:52 / od Honza Nuc
foto:  Apple foto:  Apple foto:  Apple
  • Dlouho očekávaný jablečný telefon, který všichni dříve pracovně nazývali jako iPhone SE 2, má údajně Apple představit už v březnu.
  • Levný telefon od Applu se má jmenovat iPhone 9, přičemž využije konstrukci od staršího iPhonu 8.

Březen je tedy podle nejnovějších spekulací tím měsícem, ve kterém Apple skutečně iPhone 9 představí. Nejedná se však o neobvyklé datum. Kalifornská společnost sice klasicky uvádí na trh nové telefony až na podzim, nicméně první iPhone SE představila také v březnu. Dalo se to tedy očekávat a už jsme březen dříve v článcích i videích také zmiňovali.

Co však můžeme od iPhonu 9 čekat? Zaprvé stejné tělo jako u iPhonu 8, což znamená 4,7" IPS displej s tlustými rámečky nahoře i dole a především zadruhé Home Button s Touch ID. Apple od čtečky otisků prstů v tlačítku upustil při představení iPhonu X, ale stále existuje spousta uživatelů, kteří na tlačítko nedají dopustit. Pokud tak vlastníte iPhone s tradičním kulatým domovským tlačítkem nechcete nový iPhone jenom kvůli Face ID, tohle by mohla být vaše šance.

Vylepšení se má dočkat fotoaparát a samozřejmě "vnitřnosti" telefonu. Uvnitř iPhonu 9 má být totiž nejnovější procesor A13, který nalezneme i v iPhonu 11. Výkon tedy scházet nebude. Co se týče paměťových variant, mluví se o 3GB operační paměti a 64/128GB vnitřní paměti. Cenovka má startovat na 399 dolarech, tedy zhruba 11 tisíc korun s daní.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.