Ani Razr není dokonalý. Motorola varuje před možnými problémy Fair enough

27. leden 2020
foto:  Motorola
  • Motorola před pár dny spustila předobjednávky ohebného telefonu Razr. Až nyní však společnost zveřejnila video, jaké neduhy může telefon mít.
  • Ve videu Motorola upozorňuje třeba i na to, že je displej velice citlivý a uživatelé by se měli vyvarovat ostrým předmětům blízko zobrazovače.

Motorola v novém videu upozorňuje ty, kteří si již předobjednali telefon Razr (nebo nad tím uvažují), že mají být k telefonu opatrní a mají se k němu chovat šetrně. Majitelé telefonu se mají například vyvarovat ostrým předmětům, které by mohly displej poškodit. Zároveň však společnost říká, abyste na displej nelepili žádnou ochrannou fólii. Před uložením telefonu do kapsy je také nutné zařízení opět uvést do uzavřené polohy, aby se displeji nic nestalo. Motorola také ujišťuje, že případné bubliny na displeji jsou normální.

Reklama

Je dobré, že Motorola chce upozornit na možné neduhy, ale mohla to udělat už dávno. Myslím tím ještě předtím, než vůbec společnost spustila předprodej. Takto to jen vypadá, že se chce prostě Motorola chránit, kdyby se něco pokazilo. Samozřejmě má na to právo a můžeme jen doufat, že s telefonem nebudou takové problémy, jako dříve se Samsung Galaxy Fold (více v článku Samsung má problém. Jeho ohebnému telefonu selhává displej).

Nicméně i tak je Motorola Razr 2019 telefonem, který stojí za zmínku. Byť už nepůsobí po tomtu videu oproti Foldu zas tak skvěle. Více o samotném telefonu si můžete přečíst v našem podrobném článku zde.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.