Ani OnePlus Nord se nevyhnulo problémům s displejem Dle OnePlus to ale problémy nejsou

31.07.2020 16:00 / od Michal Šrajer
techarena.cz
  • Nespočet čerstvých uživatelů OnePlus Nord si stěžuje na ošklivý zelený, fialový či žlutý nádech displeje.
  • Problém se projeví, jakmile klesne jas panelu pod 25 procent.
  • OnePlus však odmíta uznat, že jde o problém a brání se tím, že je to u OLED panelů běžné.

Problémy s displeji v telefonech jsou v posledním roce bohužel vcelku běžné, přičemž čímž dražší telefon, tím častější potíže. Své o tom může vyprávět Google, Samsung, Huawei, Apple i OnePlus, které má snad tu největší smůlu. V podstatě každý nový model měl ve větší či menší míře potíže se svým AMOLED displejem, které se sice vyřešily softwarovou aktualizací, ale přesto to u tak velkého jména zamrzí.

Bohužel ani nejnovější cenově dostupný Nord tomuto trendu neuniknul. OnePlus fóra a Reddit jsou plné zpráv od uživatelů OnePlus Nord, kteří si stěžují na zelený, fialový či žlutý nádech u displeje, jakmile klesne jas pod 25 procent. Onen ošklivý nádech se pak zhoršuje s horším světlem či tmavým režimem systému. Dle vyjádření OnePlus jde však zkrátka jen o vlastnost všech OLED displejů, a nikoliv o vadu.

Je tedy otázkou, jak se ke stížnostem uživatelů výrobce definitivně postaví, avšak Nord si tímto opět kazí už tak lehce pošramocenou pověst. V tradičním testu odolnosti youtubera JerryRigEverything se totiž Nord jako jeden z mála telefonů na trhu rozlomil. Zde bude na vině méně kvalitní plastový rám telefonu, ale přesto si telefon v povědomí lidí zatím nevede moc dobře. Snad OnePlus alespoň potichu opět vše napraví aktualizací, když už odmítá problém připustit veřejně.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • cellbreaker-1. srpen 2020

    Rovněž Zackova až na dřeň komplet destruktivní rozborka nemá chybu :) Až na ten cenově celkem pochopitelný méně odolný plastový rám (like some iPhone/iPad metal (!) frame Bendgates ;) dávám konstrukci včetně chlazení palec nahoru :) Snad ty trable displeje vyřeší update, byla by škoda tohoto jinak velmi povedeného cenově dostupného 1+ kousku s OIS hlavní kamerou. xxx Update 1.8. 12:45: Mobilenet: Nazelenalý displej OnePlus Nord výrobce nakonec „opraví“ skrze aktualizaci :) Takže hurá (snad ;)

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.