Adobe Photoshop a Illustrator přichází do vašeho webového prohlížeče Výhoda hlavně pro Chrome OS

1. listopad 2021

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • cellbreaker-1. listopad 2021

    Ano, BUDOUCNOSTÍ jsou na OS nezávislé WEBOVÉ APPKY :) IDEÁLNĚ BACK-END na VÝKONNÝCH SERVERECH, jenž s 5(a více)G či jakémkoli jiném RYCHLÉM PŘIPOJENÍ pojedou BLESKEM i na prakticky libovolném TENKÉM KLIENTOVI, základní Chromebooky či dokonce Raspberry atd. NEVYJÍMAJE :))) VELKOU VÝHODOU, kromě takřka BEZPROBLÉMOVÝCH jak DISTRIBUCE, tak ještě důležitější MONETIZACE je pro VÝVOJÁŘE/PRODUCENTA též MAXIMÁLNÍ ÚSPORA NÁKLADŮ jak na VÝVOJ, tak SERVIS, kdy mohou vrhnout VEŠKERÉ ZDROJE pěkně JEDNÍM SMĚREM :) ..ULTRALEVNÍ TENCÍ KLIENTI ideálně NTB typu s 5(a více)G jsou vůbec GLOBÁLNÍ LOKÁLNÍ BUDOUCNOSTÍ! ...i/už proto, že POMOHOU REALIZOVAT/AKCELEROVAT MOHUTNÉ "díky" bezbřehé CHUDOBĚ VĚTŠINY SVĚTA dosud TRESTUHODNĚ ladem ležící LIDSKÉ ZDROJE!!! ....snad, tedy pokud/dokud v nich mobilně scrollovací socnet digidemence nezabije veškerou kreativitu.... Viz i: https://www.letemsvetemapplem.eu/2021/10/06/sef-applu-pouzivejte-nase-produkty-ke-kreativite-ne-nekonecnemu-scrollovani/ , https://www.macrumors.com/2021/10/06/tim-cook-endless-scrolling-too-much-technology/ BTW >>> The Social Dilemma: rychlá recenze https://youtube.com/watch?v=_ZGX2d9Wpvg , film https://dokumenty.tv/socialni-dilema-the-social-dilemma-dokument/

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.