A začínáme nanovo. Podívejte se na první rendery údajného OnePlus 8 Bude to ale opravdu tak?

07.10.2019 12:53 / od Honza Nuc
Huawei Watch GT 2
  • Nové telefony OnePlus 7T a OnePlus 7T Pro se ještě nestihly pořádně rozkoukat a už jsou nové rendery telefonu OnePlus 8.
  • Prozatím nejvýraznější změnou v designu je průstřel v displeji, který známe o Samsungu nebo Honoru.

Nové rendery vznikly ve spolupráci dvou uživatelů Twitteru, kteří nás pravidelně informují o únicích - OnLeaks a CashKaro. Údajný telefon OnePlus 8 vypadá hodně podobně modelu OnePlus 7 Pro. Zadní strana je v podstatě identická. Osobně bych u OnePlus 8 čekal spíše podobný design tomu u OnePlus 7T, které mělo zadní fotoaparát kruhový. Právě kruhový vzhled fotoaparátu začíná být mezi výrobci poměrně oblíbený. Každopádně se jedná o první rendery, které samozřejmě nemusí odpovídat realitě.

Podstatná změna zřejmě bude na přední straně telefonu. Už zde nebude přední kamerka s vyjížděcím mechanismem nebo kapkovitý výřez. Po vzoru Samsungu či Huawei zřejmě OnePlus sáhne po průstřelu v displeji, a to konkrétně v levém horním rohu zařízení. Průstřel v displeji je dle mého názoru podstatně lepší, než vyjížděcí kamerka. Přece jen, jakýkoliv dodatečný mechanismus se může pokazit. Také se mi průstřel líbí více, než klasický výřez. To je ale samozřejmě na vkusu každého z nás.

To je tak všechno, co prozatím o chystaném OnePlus 8 víme. Respektive, co nám říkají nejnovější rendery. Zatím bych byl ale hodně opatrný v tom, zda renderům opravdu věřit. Průstřel v displeji je reálný, ale myslím si, že zadní strana telefonu bude odlišná.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.