A pak že westerny netáhnou. Red Dead Redemption 2 láme rekordy zábavního průmyslu Rockstar má na kontě další veledílo

31.10.2018 16:00 / od Michal Šrajer
/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__1_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__2_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__3_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__4_.jpg
  • Hra má za sebou nejvýdělečnější otevírací víkend v celém zábavním průmyslů
  • Western od Rockstar překonal mílovým kroky třeba i poslední film Avengers
  • Rockstar má tak na kontě už dva rekordně prodávané zábavní produkty

V Red Dead Redemption 2 jsem už i já utopil pořádnou řádku hodin a musím uznat, že koupě ani v nejmenším nelituji. Je to jedna s nejlepších a nejpropracovanějších her, kterou jsem si kdy vyzkoušel. Smysl pro detail, krása a promyšlenost této hry je často až dech beroucí. Tedy pokud se dostanete přes nudnější a popravdě příliš dlouhý začátek. Jakmile se vám však hra otevře, je to zcela nevídaný zážitek. Stejný názor mají ostatně i zahraniční weby, kde hra sklízí v recenzích samé desítky. 

RDR 2 vydělalo za otevírací víkend neuvěřitelných 725 milionů dolarůVývojářům z Rockstar se zkrátka zase povedl neuvěřitelný herní hit a nikoho tedy nepřekvapí, že jejich pokračování 8 let staré westernové hry trhá prodejní rekordy. Netrhá však pouze ty herní rekordy, trhá rekordy zábavního průmyslu jako takového. Podle oficiální tiskové zprávy vydělala hra pouze za otevírací víkend neuvěřitelných 725 milionů dolarů. Hra tedy v současnosti drží rekord za nejvýnosnější otevírací víkend v zábavním průmyslu. Jen pro srovnání vidělal veleúspěšný film Avengers: Infinity War za stejnou dobu “jen” 258 milionů v USA a 640 milionů dolarů globálně.  

Pokud pomineme jen víkend, tak je ovšem Red Dead Redeption 2 zatím jen druhým nejvýnosnějším zábavním produktem celkově. Na prvním místě je stále páté pokračování rovněž hry od Rockstar ze série Grand Theft Auto. To překonalo za úvodní tři dny prodeje miliardu dolarů, avšak GTA V šlo do prodeje v úterý, takže titul za nejlepší otevírací víkend mu připadnout nemohl. V každém případě má nyní na své krku studio Rockstar dva nejúspěšnější zábavní produkty všech dob a dokazuje, že když už po letech něco vydá, tak to stojí opravdu za to. Takhle se buduje neprůstřelná zákaznická důvěra


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.